Autronic EF-802

180 cm
Šířka
110 cm

• , zakoupeno v Nábytek-máca.cz

• Jednoduché, lehké, z přírodních matertiálů.

Jsem designer a dnes je trh zaplavený nefunkčními marketingovými věcmi, které jdou z obchodu přes dům rovnou na skládku. Tento výrobek mezi ně nepatří.

• funkčnost
    • spolehlivost
    • skladnost

lehký,splnil ůčel

Výška
180 cm
Šířka
110 cm

• 3-dílný paravan s dřevěným rámem v zajímavém designu.Odstín: tmavý ořech.
  • Výplň paravanu: tzv. rýžový - neprůhledný papír.Materiál: dřevěný rám - smrkový masív.

Paravan nebo-li zástěna neplní jen funkci okrasnou, ale také praktickou. Můžete je použít jako dělící příčku v bytě, kanceláři, restauraci, kavárně či hotelu.

Rozměry:- výška 178 cm- šířka 132 cm

• , zakoupeno v Nábytek-máca.cz

• Jednoduché, lehké, z přírodních matertiálů.

• funkčnost
    • spolehlivost
    • skladnost

lehký,splnil ůčel

• , zakoupeno v www.HuraNabytek.cz

Funkční paraván.

• , zakoupeno v DEKORHOME

• Zaujala mě barva - celo bílá.
    • Dále pak nejnižší cena v tomto rozměru.
    • Konstrukce drží, nepadá.
    • Trošku se mi nelíbí kování - zlatá barva se mi nelíbí a kování udělalo na více místech otlačení na paravanu, když byl ve složeném stavu.

Zaujala mě barva - celo bílá.
    Dále pak nejnižší cena v tomto rozměru 180x176cm.
    Konstrukce drží, nepadá, ani když jsou otevřená okna do průvanu.

• elegantní, krásné provedení
    • -

spokojenost

• , zakoupeno v Nábytek ATAN

• Pěkný,stejný jako na obrázku,slušná cena.
    • Mohl by mít nožicky nebo kolečka,nechám si udělat.Je to lepší pro přesun a vytírání.

Celkově jsem dost spokojená.

• , zakoupeno v DEKORHOME

pěkný výrobek, podle mých představ

• , zakoupeno v DEKORHOME

• Lehoučký, vkusný, neutrální v interiéru
    • -

Jsem velice spokojena, nahradí záclony ve skleněné stěně, částečně nahradí i kus nábytku,.

• , zakoupeno v SPORTHOME

výborné